Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Madde 1: Eğer 18 yaşından küçükseniz, çocuksunuz ve haklarınız var.” UNICEFdc böyle tanımlıyor ilk maddesinde çocukları. Bizler de çocukların haklarından biri olan Güvenlik adına elinden gelenin en iyisi ile çocuklarına daha güvenli huzurlu ve sağlıklı bir ortam hazırlama gayretindeki tüm ebeveynlerin en büyük destekçisi ve yardımcısı olarak tanımlıyoruz kendimizi.

 

Şirketimiz Ebebek başta olmak üzere birçok mağazaya toptan ürün tedariği sağlamakta ve tüm pazaryerlerinde satışta bulunmaktadır.

 

Bizler 2013 yılından beri sektörümüzün öncülerinden yenilikçi ve vizyoner deneyimlere sahip güçlü bir kadroyla Türkiye’deki ihtiyaçları gözlemleyen, üreten ve geliştiren bir firmayız. Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünlerini üretiyor ve satıyoruz. Sektörün en kapsamlı yerli üreticisiyiz.

 

Çocuk güvenliği adına 150 den fazla ürün çeşidimizle gerek bebeğinizin sağlığını gerek çocuğunuzun güvenliğini her anlamda yoğun düşünen uygulayan ve koruyan bir profilimiz var ve bundan siz değerli ebeveynlerimize hizmet etmekten gururlu ve mutluyuz.

 

Çocuk güvenlik ürünlerimizin ana kalemlerini yerli üretme gayesiyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Evlerde, Kamu binalarında, Anaokul, Kreş, Gündüz bakım evi, oyun evleri, parti evleri, rehabilitasyon merkezleri, avm ve iş yerleri gibi daha bir çok alanda çocukların güvenliğini sağlamak için tüm ürünlerimizde hizmet verdik, veriyoruz.

 

Okuldayken aklınız kalmasın diye tüm okullara güvenli okul belgeleri dağıtıyoruz tabi şartları ve gereklerini yerine getirdiklerinde. Evinizde arkanızı döndüğünüzde bir kaza yaşanmasın diye yerli ve ithal bir çok ürünle hizmetinizdeyiz.

 

Birçok kategorimiz var. Kenar ve Köşe Koruyucular başta olmak üzere, elektrik güvenliği, Yatak bariyeri, Etiket ve baskı ürünleri, okul güvenlik ürünleri, isg ürünleri, ahşap oyuncaklar gibi bir çok ürün yerli üretilmektedir.

 

Her geçen gün deneyimlerimize bir yenisini eklerken siz değerli ebeveynlerimizin olumlu/olumsuz geri dönüşleri bizleri mutlu etmekte ve gelişimimize hizmet kalitemize doğrudan etki etmektedir.

 

Her çocuk güvende olmayı hak ediyor.

Sizin çocuğunuz bizim için değerli.

Ya sizin için?

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

 

Uluslararası bilinirlik ve dünyanın kabul ettiği standartları çağdaş ve yenilik üzerine harmanlamış ürünlerimizle, çocuklarımızın korunma alışkanlıklarını ciddi tedbir ve önlemlere dönüştürmüş, bu konuda öncü olmuş ve örnek alınan bir kurum olmak.

 

Ebeveynlerimize huzur ve çocuklarımıza güven hissettiren bir marka olmak.

 

 

 

Misyonumuz

 

Ürünlerimizin başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada çocuklarımıza yüksek güvenlik ve huzuru temin etmesini sağlayacak düzeyde olabildiğince her evde bulunmak. Ülkemiz ve  Tüm dünya ülkelerinde hizmet etmek çocukların güvenliğini sağlamak. Çocuk kazalarının önüne geçerek güvenli ve mutlu bir yeni nesil için çabalamak.

 

 

 

İlham kaynağımız

 

Evlerde, okullarda ve diğer kamuya açık alanlarda hayatlarını kaybeden ve yaralanan minik hayatlar bizlerin en büyük ilham kaynaklarıdır.

 

Vefat edenlerin hayatlarını geri vermek mümkün değildi ama yeni vakaları engellemek için neler yapılabilir diye düşündüğümüzde elimizi taşın altına koymak vakti gelmişti.

 

5 yaşındaki Miray KORKMAZ,

6 yaşındaki Efe BOZ,

5 yaşındaki Ercin Duru,

5 yaşındaki Ahmet İDİL,

3 Yaşındaki Zeynep CEBİR,

Ve Daha bir çoğu hayatını kaybeden ve ciddi yaralanmalar yaşayan çocukların isimleri.

 

Daha fazla ebeveyn üzülmesin daha fazla minik hayat yok olmasın diye varız.

 

 

 

 

 

 

 

Projelerimiz

 

*- Güvenlik Kapısı Planlandı.

*- Galoş Makinesi Planlandı.

*- 3’ü 1 Arada Bebek Ahşap Ürün Seti (Mama Sandalyesi, Salıncak, Çocuk Koltuğu)

 

+ Katlanabilir Yatak Bariyeri Üretildi.

+ Şeffaf Köşe Koruyucu Üretildi.

+ Otomatik Kapanır Priz Koruyucu Üretildi.

+ Boy Ölçer Üretildi.

+ İSG İkaz Levhaları, Stickerlar Üretildi.

+ Kapı Sabitleme Kilidi Üretildi.

+ Merdiven Fileleri Üretildi.

+ Merdiven Okul Güvenlik Ağları Üretildi.

+ Statik Kağıt Tahta üretildi.

+ Genişleyebilir Ocak Bariyeri Üretildi. ve Geliştirildi.

+ Ahşap Yatak Korkulukları üretildi.

+ Okullar için Güvenli Kapı Kolları Üretildi.

+ Güvenli Kapı Parmak koruyucu Körük Üretildi.

+ Çelik Pencere Kiitleri Üretildi.

+ Ahşap Gece Lambaları Üretildi.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.